Map is loading...

Date/Time

Saturday, October 7th, 2023 | 10:00am - 2:00pm

Where We Will Meet

Dworzec kolejowy w Pszczynie

Where The Walk Will End

Dworzec kolejowy w Pszczynie

About This Walk

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na kolejny spacer fotograficzny, kolejny raz pod szyldem Scott Kelby’s Worldwide Photo Walk.

„Jesienne zadumanie” to parkowy spacer po Pszczynie. Przed nami ok. 5 km trasy po pięknym pszczyńskim parku. Spacer zakończymy kawą i słodyczami we włoskiej kawiarni.

Dla osób z Tychów: spotykamy się na dworcu w Tychach, skąd pociągiem ruszymy do stacji kolejowej w Pszczynie. Bilety kolejowe każdy kupuje we własnym zakresie. Oczywiście można też dojechać do Pszczyny indywidualnie.

Dla kogo?

Nie ważne czego używasz do fotografii, czy to wypasiona lustrzanka, nowoczesny bezlusterkowiec, prosty aparat który dostałeś na komunię czy telefon, liczy się Twoja pasja i chęć. Przyjdź, spędź miło czas, poznaj pasjonatów fotografii. Przemieszczamy się całą grupą, spokojnym tempem, fotografując, nikogo nie zostawiamy, odpoczynek według potrzeb i możliwości grupy. Każdy zapewnia sobie prowiant i napoje. Warto mieć wygodne buty, parasol i dobry humor 🙂

WAŻNE: Obowiązuje regulamin spacerów Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego, dostępny na http://ttf.tychy.pl/przydatne-dokumenty
Pamiętajcie o ubezpieczeniu i o tym, że osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w spacerze wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna.

Konkurs

Aby brać udział w konkursie z nagrodami, trzeba jeszcze przed nim zarejestrować się na stronie jego organizatora Scotta Kelby (tylko w języku angielskim). Ilość miejsce jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Kim jest organizator?

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne to grupa pasjonatów fotografii z Tychów i okolic, do której należą zarówno amatorzy, jak i zawodowi fotografowie. Działamy od ponad 10 lat.

Zorganizowaliśmy 36 pokazów zdjęć, 24 spacery fotograficzne, 22 warsztaty fotograficzne oraz 18 wystaw wspólnych i indywidualnych, wydaliśmy książkę i 2 ziny fotograficzne. Spotykamy się regularnie, aby oglądać swoje fotografie, zarówno najnowsze jak i sprzed lat oraz dyskutować o nich. Organizujemy wewnętrzne konkursy, na przykład na zdjęcie miesiąca. Jesteśmy stowarzyszeniem zarejestrowanym w Krajowym Rejestrze Sądowym. TTF ma statutową siedzibę w budynku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach przy ul. Bohaterów Warszawy 26.

Pierwszy spacer fotograficzny zorganizowaliśmy w 2015 roku, a ostatni odbył się na początku lipca tego roku.

O tym co robimy, piszemy regularnie na naszej stronie www, Facebooku i Instagramie.

One Response

  1. Hello, How can I join to photowalk in Pszczyna (Poland). I can see green button ” join”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.