Map is loading...

Date/Time

Saturday, October 7th, 2023 | 11:00am - 1:00pm

Where We Will Meet

Obok fontanny na Rynku

Where The Walk Will End

Obok fontanny na Rynku

About This Walk

Scott Kelby Worldwide Photo Walk 2023, to wydarzenie, które zdobywa serca fotografów na całym świecie. Początkujących, a także zaawansowanych. Jako sześciokrotny lider Worldwide Photowalk spacerów Scotta Kelby w Polsce w latach 2010-2016, m.in w Rybniku, Bielsku-Białej, Raciborzu, Cieszynie, zapraszam wszystkich do wzięcia w nim udziału. Spotkanie entuzjastów fotografii, możliwość spędzania tego czasu na fotografowaniu oraz rozmowach to tylko kilka korzyści. Spacer jest całkowicie bezpłatny. Obowiązuje limit zgłoszeń dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś.

Trochę słów o mnie: Absolwent New York Institute of Photography, członek Professional Photographer’s of America (PPA) oraz National Association of Photoshop Professionals (NAPP). Laureat wielu prestiżowych nagród, w tym Konkursu Gazety Wyborczej z 2009 roku, New York – Photography Student Award oraz Mommy Magazine Photographer of the Year. Fotograf wyścigów Drag Racing oraz Jet Car w USA.

Ponad 18 lat doświadczenia i współpracy z agencjami modelek w USA i w Polsce. Projektant amerykańskich okładek do takich filmów jak: Ogniem i Mieczem, Potop, Pan Wołodyjowski, Czarne Chmury, Janosik, Trędowata, Znachor, Tajemnica Enigmy, Wiklinowa Zatoka, Proszę Słonia i wielu innych. Instruktor fotografii, organizator warsztatów fotograficznych dla profesjonalistów oraz entuzjastów.

Poza światem fotografii, poeta i pisarz. Autor zbioru wierszy “Wierszoklectwo – wiersze, które sprawiają przyjemność”, opowiadań “Proszę przestań mówić kocham” oraz humorystycznych felietonów “Singiel gotuje i pieprzy”. Producent filmowy teledysków “That Dubstep”, Kasia Lorenc “Tak umiesz kochać, tylko ty”, “Atheist’s Pray”, “Carpe Diem”.

Dla wszystkich uczestniczących w Worldwide Photowalk, oto kilka wskazówek: Zawsze bądź gotowy na spontaniczne chwile, szanuj swoje otoczenie, i pamiętaj – każde zdjęcie opowiada historię, upewnij się, że jest ona wyjątkowa. Dobry humor, wyjątowe towarzystwo i fajna zabawa. Zapraszam

Zdęcia na konkursOctober 14th, 2023

Przypominam, że termin wysyłania zdjęć na konkurs upływa dziś o północy. Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, proszę o pośpiech.

Dziękuję wszystkim za udział w WWPW 2023 w RybnikuOctober 7th, 2023

Grupa na Facebooku została utworzona i można wrzucać tam zdjęcia. https://www.facebook.com/groups/678193680939978/

4 Responses

  1. Ale super, znów się spotkamy, pospacerujemy z aparatem jak dawniej :). Już się cieszę i pozdrawiam Rafał Kalinowski 🙂

  2. Było super, znów poznałem świetnych fotografów i spotkałem się ze starymi znajomymi fotografami. 🙂 Musimy to powtórzyć, pospacerować, pofocić i pogadać przy kawce. Trzymajcie się pozdrawiam R 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.