Date/Time

Saturday, October 6th, 2018 | 9:00am - 6:00pm

Where We Will Meet

Bahar Sq

Where The Walk Will End

Almas Sharq Bazar

About This Walk

با سلام به شرکت کنندگان رویداد مردمی و رقابتی فتوواک2018
مطابق سالهای گذشته، سازمان مردم نهاد کانون گسترش عکاسی در نظر دارد با شما ، در سطح استان خراسان و شهر مشهد و همقدم با فتوواک ایران، در رویداد بزرگ فتوواک جهانی حاضر باشد.
امیدواریم با ثبت عکسهایی از زیبایی های فرهنگ و جامعه ی مشهد و ایران ، بتوانیم بار دیگر نام ایران را به جمع برگزیدگان فتوواک جهانی معرفی کنیم .
دوستان گرامی تیم ما در مشهد با پنج مسیر در مشهد و دو مسیر در شهرستان ها مجوزهای لازم برای فتوواک را دریافت و شرایط عکاسی در سطح شهر را در یک روز معین فراهم خواهد کرد . و شما کافیست در یکی از این گروه ها ثبت نام کنید . مسیر و گروه را میتوانید در روز قبل از فتوواک هنگام تحویل کارت آیدی خود، تغییر دهید . بنابراین اصلا نگران هیچ چیز نباشید و فقط پس از ثبت نام در یکی از واک ها خود را برای شرکت در یک گردهمآیی بزرگ در ایران و جهان آماده کنید. در ورک شاپ ها شرکت کنید . فرصت مطالعاتی برای آشنایی با شاخه عکاسی شهری را فراهم کنید و از هرگونه حاشیه خودتان را دور نگه دارید.
تیم ما در واک های کانون گسترش عکاسی خراسان عبارت است از: نوشین وفادار / مهرزاد پاکدامن / فرشید دلارامی / مهسا مقیمی و روزبه آشوری در واک ویژه نوجوانان /
و سلیمان گلی در واک ویژه شهرستان تربت حیدریه / علیرضا زارعی در واک ویژه شهرستان قوچان /

 

لينك كانال تلگرام :

https://t.me/joinchat/A8zjO0FDHQSetB10R0buTQ

آخرین مهلتOctober 13th, 2018

دوستان هر چه زودتر عکس ها تونو در سایت آپلود کنین

اطلاع نهاييOctober 5th, 2018

🔴توصیه های مهم روز فتوواک

۱- باتری دوربین تان را کامل شارژ کنید و مراقب باشید که صبح در داخل شارژر جا نگدارید
۲- باتری موبایل خود را شارژ کنید و مطمئن باشید که شماره تلفن خانم وفادار و شماره تلفن لیدر خودتان را ذخیره دارید
۳- کارت شناسایی مربوط به فتوواک را جا نگدارید. ترجیحا یک کارت شناسایی یا عضویت کانون را نیز همراه داشته باشید.
۴- حتما به موقع در ابتدای ساعت شیفت عکاسی خود حضور داشته باشید. درغیر اینصورت ممکن است در عکس یادگاری و دسته جمعی گروه نباشید و همچنین توضیحات آموزشی را از دست بدهید.
۵- حجاب کامل مقنعه و مانتو جلو بسته برای خانمها ضرورت دارد و برای آقایان نیز عدم استفاده از شلوار هایی که پاره نباشد ضروری می باشد. چون مجوز این رویداد با شروط رعایت کامل شئونات اداری و فضاهای آموزشی مانند دانشگاه و مدرسه صادر شده است.
۶- احترام به مسایل عرف جامعه و قشرهای مختلف جزو مهمترین وظایف یک عکاس است.
۷- در طول زمان عکاسی کارت شناسایی مجوز عکاسی دور گردن انداخته شود. اینکار به لحاظ روانی روی مخاطب تاثیر مثبت دارد و عمل شما را موجه می نماید.
۸- به علت ارزش ریالی دوربینها و امکان زور گیری و سرقت توصیه ما حضور در گروه های دو نفره و بیشتر و نزدیک بهم می باشد در همین راستا از ورود به مکانهای مشکوک خودداری کنید.
۹- در صورت مداخله مردم و جلوگیری از کار شما، لطفا با آنها مهربان بوده و به هیچوجه درگیر نشوید و در صورت ناراضی بودن از آنها عکس نگیرید. گاهی یک سلام و یا لبخند شما برای ارتباط و اجازه کافیست. در صورت سوال درباره کار شما میتوانید پاسخ دهید؛ این یک حرکت ملی برای معرفی هنر عکاسی و ثبت لحظه هایی زیبا از زندگی در شهر می باشد.
۱۰- با توجه به تاکید مکرر معاونت اجتماعی نیروی انتظامی بر تفکیک گروه های خانم و آقا، حتما این مهم را رعایت نمایید. لطفا با همکاری در این امر از ابطال کارت مجوز خود توسط نیروی انتظامی جلوگیری کنید.
۱۱- در صورت مداخله پلیس با لباس فرم و یا لباس شخصی، با آرامش و احترام کارت شناسایی را نشان داده و بلافاصله ایشان را به سرگروه خود ارجاع دهید.
۱۲- بعد از ترک هر مسیر میتوانید فقط در مسیرهای بعدی که قبلا اعلام شده به عکاسی ادامه دهید و حتی الامکان به لیدر آن گروه اطلاع دهید این هماهنگی از آن جهت است که موجب ایجاد فضای امن برای شما عکاس محترم باشد.
۱۳- توجه داشته باشید کیفیت عکسهای شما بسیار مهمتر از مدت زمان عکاسی، مسیر انتخابی و تعداد عکسهای شما است.
۱۴- مسابقه عکسهای پشت صحنه را فراموش نکنید. اینهفته جزییات آن اعلام خواهد شد.

فراموش نکنیم هرکدام از ما نماینده جامعه عکاسی ایران هستیم.
به امید برگزاری برنامه ای آرام و یک دورهمی عکاسانه و لذتبخش

دبیرخانه و روابط عمومی فتوواک ۲۰۱۸
کانون‌ گسترش‌ عکاسی‌ خراسان

شماره تماس من : 09389537327

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.