Date/Time

Saturday, October 6th, 2018 | 8:00am - 6:00pm

Where We Will Meet

گلشهر

Where The Walk Will End

شلوغ بازار

About This Walk

 

با سلام به شرکت کنندگان رویداد مردمی و رقابتی فتوواک2018

مطابق سالهای گذشته، سازمان مردم نهاد کانون گسترش عکاسی در نظر دارد با شما ، در سطح استان خراسان و شهر مشهد و همقدم با فتوواک ایران، در رویداد بزرگ فتوواک جهانی حاضر باشد.

امیدواریم با ثبت عکسهایی از زیبایی های فرهنگ و جامعه ی مشهد و ایران ، بتوانیم بار دیگر نام ایران را به جمع برگزیدگان فتوواک جهانی معرفی کنیم .

دوستان گرامی تیم ما در مشهد با پنج مسیر در مشهد و دو مسیر در شهرستان ها مجوزهای لازم برای فتوواک را دریافت و شرایط عکاسی در سطح شهر را در یک روز معین فراهم خواهد کرد . و شما کافیست در یکی از این گروه ها ثبت نام کنید . مسیر و گروه را میتوانید در روز قبل از فتوواک هنگام تحویل کارت آیدی خود، تغییر دهید . بنابراین اصلا نگران هیچ چیز نباشید و فقط پس از ثبت نام در یکی از واک ها خود را برای شرکت در یک گردهمآیی بزرگ در ایران و جهان آماده کنید. در ورک شاپ ها شرکت کنید . فرصت مطالعاتی برای آشنایی با شاخه عکاسی شهری را فراهم کنید و از هرگونه حاشیه خودتان را دور نگه دارید.

تیم ما در واک های کانون گسترش عکاسی خراسان عبارت است از: نوشین وفادار / مهرزاد پاکدامن / فرشید دلارامی / مهسا مقیمی و روزبه آشوری در واک ویژه نوجوانان /

و سلیمان گلی در واک ویژه شهرستان تربت حیدریه / علی زارعی در واک ویژه شهرستان قوچان /

 

لينك گروه تلگرامی اخبار فتوواک مشهد:

 

https://t.me/joinchat/A8zjO0FDHQSetB10R0buTQ

 

ایدی تلگرام من: @mhs.moghimi

 

 

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.