Date/Time

Saturday, October 5th, 2019 | 11:15am - 1:15pm

Where We Will Meet

Rinksimės Kaune ant geležinkelio stoties laiptų.

Where The Walk Will End

Kavinėje Sotus Vilkas prie autobusų stoties.

About This Walk

Sveiki,  tradiciškai, Kaune, fotografuojančių žmonių mieste, mes vėl pasivaikščiosime drauge su viso pasaulio fotografais. Kiekvienais metais renkamės vis kitoje Kauno vietoje. Šįmet ketiname pasivaikščiojimą pradėti nuo geležinkelio stoties ir ieškosime foto nuotykių stoties apylinkėse.  Kviečiame prisijungti visus, kam patinka fotografuoti. Kelions pabaigoje peržvelgsim fotofilmą iš kolegų nuotraukų kavinėje Sotus Vilkas.

Hi, everyone, who wants to join to Photo walk in Kaunas! This Yer we will meet at the train station stairs! Please join us if you like photography.

 

 

Join Walk

Apie nuotraukų įkėlimąOctober 8th, 2019

Sveiki, bičiuliai! Tęsiam renginio dabar jau virtualią dalį
Tikiuosi pasivaikščiojimas patiko, radome ir stoties rajone įdomesnių vaizdų ir turime kuo pasidalinti.
Sukurtas albumas pasidalinimui ir tikiuosi čia pavyks įkelti pavykusias nuotraukas štai čia:
https://photos.app.goo.gl/1XGf53DkG1ng3Jmh7

Konkursėlio (contest) – loterijos foto jau įkelti galima, man rodos įkėlimo nuoroda turėtų būti štai čia:

Kaunas


Daugiau tikslesnės informacijos (iki kada galima rinkti įkėlimo nuorodą ir pn. bus atsiųsta artimiausiu metu šiandien arba iki ryt vakaro.)

Iki.

Džiugu, kad norėjme ir atšventėme drauge.

Geležinkelio stotis prie įėjimoOctober 5th, 2019

Sveiki,
Gavau žinutę, kad žemėlapio nuoroda nebuvo tiksli. Atsiprašau, jei ji nerodė į geležinkelio stotį.

Niekas nesikeičia, renkamės apie 11val prie įėjimo į geležinkelio stotį.
Mašinoms aikštelė geležinkelio stoties dešinėje žiūrint į fasadą.

Išeiname 11:15
Kas vėluotų, nesijaudinkite tiesiog pradėsite pasivaikščiojimą savarankiškai.

Iki.

Kelbio video pasakojimas apie pasivaikščiojimąOctober 4th, 2019

Scott Kelby video paaiškinimas apie pasivaikščiojimą:

Iki

Naujiena – pakvietimas po renginio dar pabūti su fotografaisOctober 4th, 2019

Sveiki. Laimingo sutapimo dėka mūsų renginys vyksta drauge su dar vienu foto pasivaikščiojimu Kaune!
Štai kokį pakvietimą tik ką gavome. Cituoju Jono laišką:
—–
Sveiki, No Name Studio bendruomene, jungianti fotografus ir mėgstančius fotografuoti, kviečia šeštadienį 13:30 susitikti studijoje, Juozapaviciaus pr. 31 G. Pabendrautume, susipažintume, atsigertume kavos, arbatos, suvalgytume pyrago.
Apie 14 val. studijoje Reda Mačiulienė, mėgėja keliauti ir fotografuoti, parodys povandenines foto ir papasakos, kaip visai netikėtai ir nenorom pradėjo fotografuoti po vandeniu ir kuo tai baigėsi.
Jonas Danielevičius
https://www.facebook.com/Foto.isDJ
————————————–
Manyčiau mes savo plano jau nekeisime ir fotofilmą pažiūrėsime kavinėje. O po mūsų renginio kviečiu pasinaudoti pakvietimu ir už poros kilometrų apie 14:15 kas turėsime laiko ir noro dar pažiūrėsime kaip fotografuojama po vandeniu ir susipažinsime su dar viena fotografuojančių bendruomene Šančiuose.
Taip stebuklingai išsipildė mano mintys apie pabuvimą rytoj ir Šančiuose!

Rytis Umbrasas

Mes rytoj prieš 11 būriuojamės čia:
http://maps.lt/map/?lang=lt#obj=495592;6083397;Pa%C5%BEym%C4%97tas%20ta%C5%A1kas;&xy=495627,6083424&z=1000&lrs=vector,hybrid_overlay,vector_2_5d,stops,zebra

Išeiname 11:15

Pasitikrinimas ar visos fotoOctober 4th, 2019

Sveiki, paskutinis sąrašo su nuotraukomis pasitikrinimas. Jei siutėte bet Jūsų žemiau pateiktame sąraše nėra ar radote klaidų, parašykite. Tik ką prisiregistravusieji dar spėtų atsiųsti iki 9 fotografijų. Ketiname pasivaikščioję susipažinti peržvelgdami fotofilmą iš mūsų nuotraukų. Siųsti adresu rytumb@gmail.com

Rytoj būsime būryje fotografuojančių.
——–

Fotofilmui nuotraukos pateko šių siuntėjų:
Birutė Vijeikienė
Daiva Rimaitytė
Deimantė Vaitauskaitė
Edita Meškonienė
Evaldas Keturakis
Gintarė Kraulytė
Kristina Dubickienė
Laura Galinskienė
Monika B×blaitytė
Polina Butkienė
Roman Naidenko
Rytis Umbrasas
Vaidas Vidugiris
Vytautas Vaitkevičius
—- Jei kas ne taip – parašykite rytumb@gmail.com

Fotonuotraukų gavimo patvirtinimasOctober 3rd, 2019

Kad nepraleistume atsiųstų nuotraukų, siunčiu sąrašą autorių, kurių nuotraukos jau gautos. Jei siuntėte, bet čia Jūsų nėra – pakartokite. Jei jums sunku atrinkti ir dėl to dar neatsiuntėte, atsiųskite jei ne šiandien, tai ryt iki kokios 16val. Vakare sudėliosiu foto filmuką. Pasitikrinkime ar nėra klaidų varduose.
—————–
Daiva Rimaitytė
Gintarė Kraulytė
Kristina Dubnickienė
Laura Galinskienė
Monika Būblaitytė
Roman Naidenko
Rytis Umbrasas
Vytautas Vaitkevičius
———-
Foto nuotraukų peržiūra ir savęs matymas kitų tarpe yra šio renginio “razinka”. Rodome ne lenktynėms, ne lyginimui kas geresnis, o pasidalinimui, štai aš esu toks ir fotografuoju štai taip. Esam skirtingi ir fotofilmas tai atskleidžia.

Kviečiu nepraleist progos prisijungt prie šios pramogos.
Įsijunkime į foto filmą savo darbais adresas atsiuntimui temoje parašiu sraktinį žodį wwpw rytumb@gmail.com
Pernai metų nugalėtojų foto galima pamatyti čia:
https://scottkelby.com/category/worldwide-photowalk/

Pasivaikščiojimo pabaigos taškas – Sotus VilkasSeptember 30th, 2019

Sveiki, foto bičiuliai. Prie autobusų stoties yra užeiga “Sotus Vilkas”. Renkamės spalio 5 apie 10:45 pasišnekučiuojame, pasisveikiname, susipažįstame ir nusifotografavę bendroje nuotraukoje iškeliaujame. Šįmet tikras iššūkis. Ar yra ką fotografuoti geležinkelio stoties rajone, kai geležinkelis išardytas? Gal būt norėsime pereiti į Laisvės alėją prie Soboro o gal kas nupėdins į Šančius ar prie upės… Po dviejų valandų 13:15 susitiksime užeigoje “Sotus Vilkas” Autobusų stoties dešinėje. Vytauto pr. 24, KAUNAS
Ten prisijungsime nešiojamą kompiuterį prie ekrano ir užkandžiaudami peržiūrėsime fotofilmą iš mūsų pačių nuotraukų. Ačiū atsiuntusiems nuotraukas, laukiame ir kitų. Siųsti adresu rytumb@gmail.com iki 9 2048px ilgoji kraštinė, laiško tema “wwpw: žodis filtrams) nuotraukų. Ekranas horizontalus, tai geriausia jame atrodys landscape kadrai.
Šis renginys “balaganas” – maksimumas laisvės ir minimumas organizavimo. Kaip būsime, taip ir bus.
Iki susitikimo. Laukiu Jūsų kadrų.
Draugiškai, Rytis Umbrasas

Žinutė WWPW dalyviuiSeptember 27th, 2019

Sveiki, fotografuojančių pasaulinio pasivaikščiojimo dalyviai. Spalio 5d. dalyvausime renginyje, kuris aprašytas štai čia: https://worldwidephotowalk.com/

Renkamės Kauno geležinkelio stotyje jei nelis ant stoties laiptų jei lis – viduje.
Paskelbtas renginio laikas Kaune: Saturday, October 5th, 2019 | 11:15am – 1:15pm
Dar gerą pusvalandį (jei bus noro ir ilgiau) praleisime žiūrėdami fotofilmą sudėliotą iš mūsų nuotraukų, užkandžiaudami ir pasišnekučiuodami.

Siekiant nekartoti pasivaikščiojimo vietų, šįmet buvo mintis pakeliauti po Šančius. Deja, man kaip organizatoriui, nepavyko sužinoti apie poilsiui ir fotofilmo peržiūrai tinkamą kavinę Šančiuose. (Jei kas žinote – parašykite asmeniškai žemiau pateiktu adresu) Tikriausiai pėdinsime link Autobusų stoties ir Soboro.

Dabar atlikime “namų darbą”. – atrinkime iki 9 fotonuotraukų, kurios bus panaudotos prisistatymo fotofilme. Parodysime kolegoms kaip mėgstame fotografuoti.
Atsiųskite jas adresu rytumb@gmail.com būtinai parašę temoje raktažodį filtrams – wwpw ir prisistatymo vardą, pavardę ar pseudonimą. Nuotraukų formatas tinkamas ekranui, ilgoji kraštinė 2048 pakankama. Gavęs nuotraukas, jas įtraukęs į fotofilmą parašysiu apie tai asmeniškai.
Pasistenkime jas atsiųsti jei galime anksčiau bet iki Spalio 3d vakaro reikėtų.

O fFotopasivaikščiojimo nuotraukas peržvelgsime jau namuose ir, vieną atrinkę, įkelsime į renginio tinklalapį.
Jos dalyvaus greičiau loterijoje. Vieną man teks garbė ir atsakomybė atrinkti tolesnei loterijai. Tikėsimės, kad Scott Kelby atrinkta nuotraka irgi patiks.

Pakvieskime draugus, kurie mėgsta fotografuoti. Dabar užsiregistravusiųjų yra 13.

Atsakymai į dažnus klausimus apie renginį angliškai:

FAQ

Kilus klausimams – rašykite adresu rytumb@gmail.com

Iki susitikimo!

Draugiškai,
Fotografijos dorojimo programų Lightroom Classic ir Photoshop mokytojas, ir šio pasivaikščiojimo organizatorius-savanoris,
Rytis Umbrasas

    Rytis Umbrasas Sveiki, džiugu, kad mūsų jau 19! Todėl ši žinutė aktualiausia tik ką prisiregistravusiems. Naujos informacijos anksčiau prisiregistravusiems čia nėra. Pasivaikščiojimą pradėsime bendra fotonuotrauka Spalio 5 Geležinkelio stoties laiptuose punktualiai 11:15 Siūliau rinktis anksčiau (net nuo 10:45), bet čia tiems, kas mėgsta pasišnekučiuoti, pabendrauti, susipažinti. Visai gerai jei ateisite ir apie 11val ar ir 11:14. Išeisime po bendros nuotraukos 11:15 ir keliausime arba po vieną arba mažomis grupelėmis. Maršrutas visiškai laisvas. Po dviejų valandų 13:15 renkamės kavinėje, kuri yra autobusų stoties dešinėje pusėje Vytauto prospekte "Sotus Vilkas" Prijungsime kompiuterį, užsisakysime užkandžių ir peržiūrėsime kolegų darbus. Apie 14val tikriausia jau skirstysimės. Kviečiu atsiųsti savo nuotraukų (iki 9) adresu rytumb@gmail.com laiško temoje parašius wwpw raktinį žodį ir vardą, pavardę ar pseudonimą. Scott Kelby prašo renginyj elgtis taip, kad nerizikuotume savo ir kitų saugumu. Renginyje eismo taisyklės atšauktos nebus, taip pat Kelby žino fotografų būdą, prašo stogais laipioti atsargiai :) Visa informacija apie renginį anglų kalba skelbiama čia:https://worldwidephotowalk.com/ Automobilius tikriausiai galima palikti prie geležinkelio stoties esančioje aikštelėje. Įkrauname baterijas, formatuojame korteles, renkame ir siunčiame nuotraukas prisistatymui ir laukiame šeštadienio. Iki. Rytis Umbrasas Adobe programų fotografams mokytojas ir šio renginio savanoris-organizatorius.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.