Date/Time

Saturday, October 7th, 2017 | 8:00am - 10:00am

Where We Will Meet

Varyant Seyir Terası (Antalya Müzesi karşısı)

Where The Walk Will End

Beach Park

About This Walk

Tüm dünyada binden fazla şehirle birlikte gerçekleştireceğimiz etkinlik için 7 Ekim 2017 Cumartesi günü sabah saat 7.45’ten itibaren Varyant Seyir Terasında (Antalya Müzesi karşısı) toplanmaya başlayacağız. Konyaaltı plajının masmavi denizini yukarıdan seyrederken saat 08.00’de toplu fotoğraf çekimi ve kısa bilgilendirmeden sonra yürüyüşümüze başlayacağız. Antalya’nın emektar fotoğraf ustası ve ANFAD Eski Başkanı Mustafa Mutlutürk de bu yılki yürüyüşümüze rehberlik edecek.

Sabah güneşiyle aydınlanan dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nin dağlarla bütünleşen benzersiz manzarası önünde yapacağımız çekimlerle devam edecek yürüyüşümüzü saat 10 sularında Beach Park’ta sonlandıracağız. Ailece ve/ya arkadaşlarınızla beraber gelerek fotografinin tadını sevdiklerinizle birlikte çıkarmak için harika bir fırsat. Muhteşem bir manzara önünde yaratıcılığınızı gösteren fotoğraflar çekebilir, yarışmalarda ödüller kazanabilirsiniz. Sosyal medyada #WWPW2017 etiketiyle paylaşacağınız kareler sayesinde dünyanın bir ucundaki fotoğraf severler ile iletişime geçip günün heyecanını birlikte yaşayabilirsiniz.

Dünya Çapında Fotoğraf Yürüyüşüne isteyen herkes katılabilir. Katılım ücretsizdir ve bu sitede katılım kaydınızı yapmanız yeterlidir. Kayıtlı katılımcılar, yürüyüş sırasında çektikleri fotoğraflardan birini bu sayfaya yükleyerek ödüllü yarışmalara katılabilirler.

Ayrıntıları ve güncellemeleri takip etmek için yürüyüş öncesinde bu sayfayı tekrar ziyaret etmeyi unutmayın!

Yürüyüş için bazı ipuçları:

 1. Hava durumunu kontrol edin
 2. Makinenizin pilinin dolu olduğundan emin olun
 3. Rahat ayakkabılar giyinin
 4. Ekstra hafıza kartınızı almayı unutmayın
 5. Eğlenerek öğrenmeye ve yeni arkadaşlıklara hazır olun.

Kişisel web sitem: BakiKaracay.com
Instagram sayfam
Facebook Fotografi sayfam

—Etkinliğine şehir dışından ve yurt dışından katılacak olanlar için Rixos Downtown Antalya’nın sunduğu özel konaklama paketi için Discussion sekmesine tıklayın.

_____

Join me for a World Wide Photo Walk in downtown Antalya on Saturday, October 7th, 2017. I’ve been leading the WWPW for the past six years.

We will meet up at Varyant View Terrace overlooking the blue waters of Konyaaltı beaches for a group photo at 08.00 am. Walking along the curvy paths down to Beach Park, we will shoot the beauty of world-famous Konyaalti Coast with its unique view of the high mountains at the background. The photo walk will end at Beach Park around 10.00 am. Feel free to bring your friends/models to add creativity in your images, and follow the #WWPW2017 hashtag in social media.

Looking forward to another great photowalk altogether. Hope it will be a great fun for all photography enthusiasts.

Here are some useful tips for the photowalk:

 1. Check the weather
 2. Have a spare battery
 3. Comfortable shoes
 4. Extra memory card
 5. Be prepared to have fun, learn and make new friends

My personal web site: BakiKaracay.com
My Instagram page
My Facebook Photography page

 • Baki Karacay World Wide Photo Walk 2017 etkinliğine şehir dışından ve yurt dışından katılacak olanlar için Rixos Downtown Antalya özel konaklama paketi sunmaktadır: Oda Kahvaltı Komisyonsuz Net Fiyatlar: Tek Kişilik Oda : 75 Euro Çift Kişilik Oda : 95 Euro Katılımcılara etkinliğin başlama ve bitiş noktasını gören panaromik deniz manzaralı oda verilecektir. Fiyata dahil olan hizmetler: Açık büfe kahvaltı Odada çay ve kahve seti Ücretsiz Fitness Center, Türk Hamamı ve Sauna Kullanımı Ücretsiz Otopark Kullanımı Ücretsiz Wi-Fi Kulllanımı Odaya Ütü ve Ütü Masası ( İsteğe bağlı) Gazete Servisi (İsteğe bağlı) Akşam yemeği farkı günlük kişi başı 50 TL Rezervasyon ve diğer ayrıtılar için http://downtownantalya.rixos.com adresinden otel yetkilileri ile irtibat kurabilirsiniz.

  • Baki Karacay Rixos Downtown Antalya ile irtibat için: Yakup Arslan, yakup.arslan@rixos.com, +90 553 235 80 33 - Dilay Aydoğan, dilay.aydogan@rixos.com, +90 553 235 80 80

 • Baki Karacay Rixos Downtown Antalya Hotel offers a special accommodation package for participants of World Wide Photo Walk 2017 coming from outside of Antalya: They will be given a room with panoramic sea view overlooking the start and the end point of the event. The rates for Single Room is €75 per night and for Double Room is €95 per night. Included in these prices are: - Open buffet breakfast, - Tea and coffee set in room, - Fitness center, Turkish bath and sauna free of charge, - Free wifi, free car park, - Iron and ironing bord in the room (on request). Dinner supplement €15 per person per day. For booking and an other details, please contact: Yakup Arslan (+90 553 235 8033, yakup.arslan@rixos.com), Dilay Aydoğan (+90 553 235 8080, dilay.aydogan@rixos.com)

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.